KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14797042
nr 1479 7042
Fabian Lundqvist
(1913-1989), Sverige
Oljemålning, Kvinna vid hus. Signerad. Olja på duk, 37x44 cm, yttermått inklusive ram: 48x56 cm
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.400 kr
måndag 18 juli 2022
kl 19:24:05
1.100 kr
1.100 kr
1.100 kr (Budbetjänt)
1.300 kr